Projekto tikslas: Pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės akušerijos ir ginekologijos klinikoje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams bei sumažinti aplinkos taršą.

Projekto uždaviniai:

• Pagerinti sunaudojamos energijos efektyvumą
  • Pagerinti patalpų mikroklimatą
  • Modernizuoti medicininių dujų tiekimo sistemas

Įgyvendinant projektą buvo vykdomos šios veiklos:

• stogo šiltinimas (su stogo renovacija)
  • šildymo sistemos rekonstravimas
  • vėdinimo sistemos rekonstravimas
  • šilumos punkto rekonstravimas
  • vidaus elektros tiekimo sistemos modernizavimas
  • langų ir durų keitimas
  • suspausto oro, deguonies tiekimo sistemos įrengimas
  • apšvietimo su LED šviestuvais įrengimas
  • saulės kolektorių (baterijų) bei šilumos siurblių sistemos įrengimas

Projekto biudžetas - 485.353,91 Eur, iš jų paramos lėšos – 412.550,82 Eur (85 proc.).

Projektas "Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės akušerijos ir ginekologijos klinikoje, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams" finansuotas iš 2011-2017 m. Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, programos „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“ lėšomis.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2012 m. birželio 12 d. iki 2016 m. rugpjūčio 31 d.