Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Koplyčia ir sielovada

Koplyčia

Ligoninėje veikia koplyčia, kuri 2008 m. buvo naujai įrengta tuometinio Kauno Švenčiausios Jėzaus Širdies (Šančių) bažnyčios klebono Virginijaus Veprausko ir ligoninės administracijos pastangomis. Joje pasimelsti ir ieškoti dvasinės atgaivos ir prašyti Gailestingojo Dievo malonės ateina ligoninės darbuotojai, pacientai bei jų artimieji. Kiekvieną ketvirtadienį 14 val. į parapijos klebono Audriaus Mikitiuko bei kitų kunigų aukojamas Šventas Mišias, susirenka ne tik ligoniai, bet ir Šančių gyventojai. Po Šventų Mišių lankomi ligoninėje besigydantys nevaikštantys pacientai.

Sielovada

Respublikinės Kauno ligoninės Koplyčioje dirba nuostabi ir šilta moteris, atliekanti ligoninėje ypatingą misiją. Tai – dvasinė asistentė-sielovadininkė Jurgita Fedorinienė. Kaip ir kam gali pagelbėti Jurgita?

“Sielovadininkas bendrauja tiek su pacientais ir jų artimiaisias, tiek ir su personalo darbuotojais. Esu čia tam, kad padėčiau bet kuriam žmogui pažinti savo dvasines galimybes, ypač atsidūrus krizėje”, – sako psichoterapijos studijas baigianti dr. Jurgita Fedorinienė.

Klinikinė sielovada gan nauja sritis, apjungianti psichologijos ir teologijos mokslų žinias, siekiant padėti žmogui suprasti ir pašalinti tas psichologines ir dvasines priežastis, kurios trukdo palaikyti sveiką santykį su savimi, kitais ir Dievu.

Kontaktinės valandos koplyčioje: I, II, IV, V 8.00–10.30 val.
Kitu laiku sielovadininkę galite rasti ligoninės skyriuose arba susisiekę su ja telefonu. 
Jei prireikė dvasinio asistento pagalbos, rašykite el. paštu jurgita.fedoriniene@kaunoligonine.lt arba skambinkite telefonu (8 682) 14 425.

 

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd