Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
"METŲ VADOVO" rinkimuose – Respublikinės Kauno ligoninės kandidatai
2018 vasario 21 d.
"METŲ VADOVO" rinkimuose – Respublikinės Kauno ligoninės kandidatai

„Metų vadovas“ –  tai penkioliktą kartą savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamas projektas, turintis tikslą pagerbti ir skatinti per metus daugiausiai pasiekusius sveikatos apsaugos sistemos lyderius. Konkurso kulminacija – iškilmingas renginys kovo 2 d., kurio metu pagerbiami jo laimėtojai.

Tarp kandidatų savaitraščio organizuojamuose rinkimuose – ir Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) specialistai. 

"Metų vadovo" nominacijoje yra Respublikinės Kauno ligoninės generalinio direktoriaus doc. dr. Lino Vitkaus kandidatūra.

Lino Vitkaus nuopelnai ligoninei kalba patys už save. Per paskutinius metus ligoninė pasikeitė iš esmės. Džiugina akį ne tik išoriniai pokyčiai: atnaujinti pastatai ir suremontuotos jaukios patalpos, bet įdiegti nauji vadybiniai sprendimai bei struktūriniai pokyčiai drąsiai leidžia ligoninę vadinti pažangia ir modernia organizacija.

Generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus

Kelerius metus renkami gydytojai nominacijai „Profesijos autoritetas“. Tarp kandidatų – RKL Chirurgijos klinikos abdominalinės chirurgijos gydytojas Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas med. m. dr. Jonas Andriuškevičius. Šis gydytojas už puikų darbą ir gebėjimą bendrauti yra ne kartą apdovanotas. Pacientai ir Kauno miesto dienraščio skaitytojai Joną Andriuškevičių buvo išrinkę "Nuoširdžiausiu gydytoju", o 2014 m. Respublikinės Kauno ligoninės apdovanojimuose Jonui atiteko Metų gydytojo titulas.

Med. m. dr. Jonas Andriuškevičius

Šiemet nominacija „Kylanti žvaigždė“ pirmą kartą bus įvertinti ir jaunieji specialistai. Tarp kandidatų – ir RKL Reabilitacijos klinikos ergoterapeutė Silva Vaicekauskaitė-Bagdonė. Silva, pasitelkdama pažangias interaktyvias reabilitacijos priemones, padeda pacientams sugrąžinti po ligų ar traumų prarastas motorines ir pažintines funkcijas. Jos atsidavimas darbui jau buvo pastebėtas – 2016 metais "RKL apdovanojimuose" jai atiteko "Metų medicinos darbuotojo" titulas. 

Silva Vaicekauskaitė-Bagdonė

Silva Vaicekauskaitė-Bagdonė

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd