Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Specialistai
Pagal pavardę
Pagal specialybę
Pagal skyrių
Rasti
Rezultatai filtruojami pagal užklausą: "Reabilitacijos"
Inga Adamavičienė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Regina Adžiašvili
Bendrosios praktikos slaugytojas
Ambulatorinės reabilitacijos skyrius
Edvardas Alaburda
Medicinos psichologas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Audronė Ambrizaitė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Jurgita Arbačiauskienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Neringa Augutienė
Kineziterapeutas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Vilma Bakšienė
Medicinos psichologas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Vilma Balčiūnienė
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Rasa Baronienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Nomeda Barzdukienė
Psichologas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Vitalija Biesiekerskienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojas
Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyrius
Janina Borovskaja
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Jūratė Brazienė
Vedėjas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Gitana Buinevičienė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Ugnė Buinevičiūtė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Jurgita Bunokaitė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Regina Burlingienė
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Solveiga Butienė
Vedėjas
Ambulatorinės reabilitacijos skyrius
Emilis Čekanauskas
Gydytojas vaikų ortopedas - traumatologas konsultantas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Jolita Dalinkevičiūtė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Edita Danilevičienė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Ramutė Deksnienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Agnė Garmuvienė
Medicinos psichologas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Daiva Gerulaitienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Astra Gudaitė
Psichikos sveikatos slaugytojas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Rūta Gustaitytė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Reabilitacijos klinika
Nijolė Januškevičienė
Logopedas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Zita Jarmalienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Aušra Jasaitytė
Ergoterapeutas
Reabilitacijos klinika
Stanislava Jasevičienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Aida Kabašinskienė
Medicinos psichologas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Raimundas Kačinskas
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Eglė Kajokienė
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Jūratė Kajokienė
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Ramutė Kalašinskienė
Masažuotojas
Ambulatorinės reabilitacijos skyrius
Laima Kaušylaitė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Erika Kinderienė
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Rasa Kirkaitė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Ambulatorinės reabilitacijos skyrius
Jurijus Klebanovas
Gydytojas vaikų ortopedas - traumatologas konsultantas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Laima Kontrimienė
Vyriausiasis slaugos administratorius
Reabilitacijos klinika
Aušra Krivolap
Slaugytojas - diabetologas ir kojų priežiūros specialistas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Nijolė Kulakauskienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Birutė Kulbienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Šarūnas Kvietkauskas
Kineziterapeutas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Genovaitė Laurinaitienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Ramutė Laurinėnienė
Medicinos psichologas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Gražina Lebeckienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Simona Legienė
Kineziterapeutas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Nijolė Mačerinskienė
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Alla Machat
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Reabilitacijos klinika
Aušra Makūnienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Eglė Neringa Marcinkevičienė
Gestų kalbos specialistas - konsultantas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Elona Martinkienė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Teresė Monkevičienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Birutė Montvilienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Reabilitacijos klinika
Aldona Navickaitė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Renata Neliubšienė
Psichologas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Vilma Pačėsaitė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Gražina Pastavkaitė
Medicinos psichologas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Laimutė Paulauskienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Reabilitacijos klinika
Daiva Pažėrienė
Vadovas
Reabilitacijos klinika
Rasa Pečkienė
Vedėjas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Irena Poderienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Teklė Poderienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Mantas Pudžemys
Kineziterapeutas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Lina Račienė
Ergoterapeutas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Laura Rasimavičienė
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Laima Rimšaitė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Daiva Rugytė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Virginija Rutkauskienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Danguolė Samulienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Violeta Šepetienė
Medicinos psichologas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Rūta Sereikienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Reabilitacijos klinika
Tadas Šerpetauskas
Kineziterapeutas
Ambulatorinės reabilitacijos skyrius
Justina Šickaitė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Regina Šimėnienė
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Regina Sirvydienė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Valentina Šlaustienė
Kineziterapeutas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Erika Sprindienė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Simas Stankauskas
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Audronė Stasiukaitytė
Bendrosios praktikos slaugytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Aleksandras Stepanenko
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Ligita Švėgždienė
Kineziterapeutas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Edita Tamulionienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
Eglė Vaitkaitienė
Gydytojas vaikų pulmonologas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Eglė Vaitkutė
Vaikų ligų gydytojas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Rimas Varanauskas
Masažuotojas
Reabilitacijos klinika
Dalia Vedeckienė
Gydytojas vaikų neurologas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Jolanta Versekienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Reabilitacijos klinika
Jūratė Vilimienė
Ergoterapeutas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Aušra Vitkienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
I psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Aušra Vitkienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyrius
Vilma Zabielienė
Gydytojas vaikų gastroenterologas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Jurgita Zakarauskienė
Kineziterapeutas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Katerina Žemaitė
Medicinos psichologas
II Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
Vytis Žemaitis
Gydytojas vaikų nefrologas - konsultantas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Vitalija Žižlevskienė
Vyresnysis slaugytojas - administratorius
Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyrius "Žibutė"
Vaida Žongailė
Kineziterapeutas
Reabilitacijos klinika
Grytė Žukauskienė
Kineziterapeutas
Vaikų reabilitacijos skyrius (Žibutė)
Vilija Žygienė
Kineziterapeutas
Stacionarinės reabilitacijos skyrius
E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd