08240026

Vokiečių parama pasiekė RKL

Vokiečių parama pasiekė RKL

2017 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis

Verslininkas iš Vokietijos Jürgen Wattenberg kartu su 13 savanorių atvyko į Lietuvą su 7 pilnais vilkikais labdaros. Šie metai jubiliejiniai – jau 25 metus vokiečiai savo lėšomis organizuoja labdaringas keliones: patys sėda už vilkikų vairų, patys savo rankomis sukrauna labdarą Vokietijoje ir patys ją iškrauna šalyse, kurioms to labiausiai reikia. Šį kartą net septyni vilkikai atkeliavo į Lietuvą. Trys vilkikai skirti Respublikinei Kauno ligoninei, o kiti 4 – senelių, vaikų namams, Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Respublikinė Kauno ligoninė ne pirmą kartą su džiaugsmu ir dėkingumu priėmė dovanas. Įvairiausia įranga ir buitiniai daiktai –  nuo specializuotų lovų, vaikštynių iki rūbų, indų ir net žaislų vaikams – buvo iškrauti RKL Psichiatrijos klinikos Marių sektoriuje.

Jürgen Wattenberg sako, kad per 25 labdaros teikimo metus, į Lietuvą atkeliavusių vilkikų skaičius jau pasiekė 100. Vokietijos ligoninės puikiai pažįsta Jürgen‘ą – norėdama atiduoti jau nebenaudojamą įrangą kviečiasi jį pas save. Jürgen ‘o komanda – įvairiausių profesijų veteranai – policininkai, kariai, sportininkai, ūkininkai – garbaus amžiaus sulaukę vokiečiai savo užtarnautą poilsį skiria ypač prasmingai veiklai. Dauguma vokiečių atiduotų daiktų atitinka visas higienos normas ir yra kaip nauji. Tai Lietuvos įstaigoms padeda sutaupyti ir racionaliau panaudoti savo lėšas.

Respublikinės Kauno ligoninė puoselėja draugiškus santykius su Jürgen‘u ir jo komanda, kaskart vokiečiams pasiūloma pakeliauti po mūsų šalį ir vis daugiau sužinoti apie Lietuvą, susipažinti su lietuvių kultūra ir tradicijomis. 

Nuotraukų galerija


Enter your e-mail address (required):

Padėkoti už paslaugas

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti padėkos pranešimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pateikti atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti atsiliepimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pranešti apie korupciją

Norėdami išsiųsti pranešimą apie galimą korupciją, prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Užklausos forma

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami gauti daugiau informacijos.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Atšaukti konsultaciją

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami atšaukti konsultaciją.

Please wait...