07240075

Moksleiviai iš Turkijos domėjosi ligoninės darbu

Moksleiviai iš Turkijos domėjosi ligoninės darbu

2017 m. liepos 25 d., antradienis

Vakar ligoninė sulaukė svečių iš Turkijos – 13 moksleivių grupė, lydimi mokytojų, domėjosi Respublikinės Kauno ligoninės darbu. Sveikatos mokslus savo šalyje kremtantys jaunuoliai liko sužavėti ligoninės infrastruktūra ir čia dirbančiais darbuotojais.

Totorių kultūros centro generalinio sekretoriaus Ender Parmaksizoglu teigimu, Turkijoje tokio aukšto lygio ligoninės yra tik privačiame sektoriuje. Visi skyriai, kuriuose apsilankė svečiai, paliko tik labai gerus įspūdžius. O lankytasi Konsultacijų poliklinikoje, Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje, Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, Chirurgijos klinikoje.

Kaip pasakoja Orinta Movsesjan iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių departamento, šią vasarą VDU, bendradarbiaujant su Lietuvos Totorių kultūros centru bei Privačia sveikatos mokslų krypties vidurine mokykla, įsikūrusia Bursoje, Turkijoje, įgyvendina „Integruotą anglų kalbos ir profesinių, tarpkultūrinių įgūdžių programą. Šios programos tikslas – suteikti galimybę moksleiviams iš Turkijos patobulinti anglų kalbos žinias, daugiau sužinoti apie sveikatos įstaigų bei kitų institucijų, veikiančių biotechologijos, biomedicinos srityse, veiklą, o taip pat studijų galimybes Lietuvoje.

Moksleiviai iš Turkijos šiuo metu Lietuvoje greta anglų kalbos paskaitų taip pat dalyvauja įvairiuose pažintiniuose susitikimuose. Moksleiviai jau lankėsi Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejuje, VDU Gamtos mokslų fakulteto Instrumentinės analizės atviros prieigos centre, VDU Botanikos sodo Vaistinių ir prieskoninių augalų kolekcijų bei Pomologijos kolekcijų sektoriuose. Moksleiviai iš Turkijos taip pat lankysis ir kitose Kauno ligoninėse.

Ačiū kolegoms, nuoširdžiai parodžiusiems svečiams ligoninę!


Nuotraukų galerija


Enter your e-mail address (required):

Padėkoti už paslaugas

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti padėkos pranešimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pateikti atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti atsiliepimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pranešti apie korupciją

Norėdami išsiųsti pranešimą apie galimą korupciją, prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Užklausos forma

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami gauti daugiau informacijos.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Atšaukti konsultaciją

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami atšaukti konsultaciją.

Please wait...