file59778381_cb544d63

Ligoninėje duris lankytojams atvėrė net 4 bibliotekėlės

Ligoninėje duris lankytojams atvėrė net 4 bibliotekėlės

2017 m. gegužės 26 d., penktadienis

4! Būtent tiek naujų mini bibliotekėlių, kuriomis galės džiaugtis tiek pacientai, tiek lankytojai ir svečiai, šiandien duris atvėrė mūsų ligoninėje, įgyvendinant Kauno apskrities policijos akciją „Pasidalinkime knyga“.

Simbolinę atidarymo juostelę džiaugdamiesi bendradarbiavimu ir bendru tikslu – skatinti turiningą laiko praleidimą, perkirpo mūsų ligoninės generalinis direktorius doc. dr. Linas Vitkus ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

„Nors šiandieniniame pasaulyje vis didesnę svarbą įgauna modernios technologijos, džiugu, kad knyga dar nesiruošia kelti baltos vėliavos. Laikas, praleistas su puikia knyga rankose, praplečia pasaulio vaizdą, suteikia naują patyrimą, naujas žinias. Tikiu, kad skaitymas veikia gydančiai ir džiaugiuosi, kad galime padėti pacientams įveikti namų ilgesį, paimti į rankas knygą jiems dabar bus paprasta“, – kalbėjo doc. dr. L. Vitkus.

„Man džiugu, kad prie įvairių policijos pareigūnų vykdomų švietėjiškų, prevencinių veiklų, iniciatyvų prisideda vis daugiau socialinių partnerių, neliekančių abejingais. Ne veltui sakoma, kad kartu galime daugiau. Akcija „Pasidalinkime knyga“ – tęstinis mūsų projektas, kuriuo kartu su įvairiais partneriais skatiname prasmingą užimtumą. Beveik 30 mini bibliotekėlių – būtent tiek kauniečiai ir miesto svečiai šiandien gali rasti Kaune, iš jų pasiimti paskaityti knygą ir ją grąžinti arba palikti kitoje bibliotekėlėje. Gydymo įstaigos, vienos iš tų įstaigų, kuriose galima jas rasti. Išties džiugu, kad nuo šiandien oficialiai Respublikinėje Kauno ligoninėje bus galima rasti net keturias jų“, - mintimis dalijosi Kauno apskrities policijos viršininkas D. Žukauskas.

Mini bibliotekėlės pamažu pildosi knygomis. Jų ne tik atvežė policijos pareigūnai, bet ir buvęs jų kolega. Kiek anksčiau, prieš oficialiai atidarant bibliotekėles, Vilmantas Docius, buvęs kriminalinės policijos pareigūnas, šiuo metu išėjęs į užtarnautą poilsį, apsilankė ligoninėje nešinas didžiuliu maišu. „Dovanoju knygas sanatorijoms, ligoninėms – aš jau prisiskaitęs, lai ir žmonės skaito“, – pasakoja V. Docius. Tai maloni staigmena tiek šių įstaigų darbuotojams, tiek ir pacientams.

Bibliotekėles galima rasti Konsultacijų poliklinikoje, Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriuje, Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje ir Chirurgijos klinikos Dienos chirurgijos skyriuje. Nepamirškite grąžinti perskaitytą knygą, o jei turite ir galite papildyti mūsų bibliotekėles savomis knygomis – labai lauksime!Save

Nuotraukų galerija


Enter your e-mail address (required):

Padėkoti už paslaugas

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti padėkos pranešimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pateikti atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti atsiliepimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pranešti apie korupciją

Norėdami išsiųsti pranešimą apie galimą korupciją, prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Užklausos forma

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami gauti daugiau informacijos.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Atšaukti konsultaciją

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami atšaukti konsultaciją.

Please wait...