Tado baneris

Atlikėjas Tadas Juodsnukis pajuto artumą „Žibutėje“ besigydantiems vaikams

Atlikėjas Tadas Juodsnukis pajuto artumą "Žibutėje" besigydantiems vaikams

2017 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis

65-ojo Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) gimtadienio proga žinomi atlikėjai prisidėjo prie kilnios idėjos, aplankydami RKL klinikose besigydančius pacientus. Kartu su Jurgiu Brūzga bei Girmante Vaitkute Vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutė“ sektoriuje, esančiame Kačerginėje, apsilankė ir atlikėjas bei laidų vedėjas Tadas Juodsnukis.

Neseniai tapęs naujos televizijos laidos apie muziką vedėju ir aktyviai koncertuojantis bei naujam miuziklui „Meilutė“ besiruošiantis T. Juodsnukis sako, jog veiklos šiuo laikotarpiu jam tikrai užtenka. „Vos spėju suktis, atrodo, kad dienoje tikrai per mažai valandų, kad spėtum nuveikti suplanuotus darbus.

Viena koja ruošiuosi savo koncertams, kita dirbu su televiziniu projektu, o kur dar naujasis miuziklas, kurio premjera – jau šį rugsėjį. Visko tikrai daug, tačiau geriems darbams, net ir turėdamas dešimtkart daugiau veiklos, laiko visada rasiu“, – šypsodamasis sako atlikėjas, kuris savo dainomis šįkart džiugino pačius mažiausius Reabilitacijos skyriaus pacientus.

Anot RKL Vaikų ligų klinikos vadovės Jūratės Rudzinskienės, mažiesiems pacientams, „Žibutėje“ atstatinėjantiems jėgas, neretai ši gydymo įstaiga tampa antrais namais – jie čia praleidžia net iki 60 dienų. „Vaikus motyvuoti ir uždegti, kad būtų įdomu atlikinėti reabilitacijai reikalingus pratimus, – nemenkas iššūkis“, – patirtimi dalijasi J. Rudzinskienė.

Laimei, RKL viena pirmųjų ligoninių, kurios šioje srityje pasitelkė išmaniąsias priemones. Vaikams tai nuostabus dalykas: jie ir smaginasi prie kompiuterių, ir tuo pačiu atlieka reikalingus pratimus, atstatančius sutrikusias judėjimo ar kvėpavimo funkcijas. „O kasdienybės paįvairinimui, kaip ir šį kartą, su malonumu priimame visus, norinčius palinksminti mūsų mažuosius pacientus“, – T. Juodsnukio vizitu džiaugiasi vadovė.

Ištraukas iš T. Juodsnukio apsilankymo RKL Vaikų reabilitacijos skyriuje galite pamatyti čia:


Taip pat ir čia.

Po šio vizito Tadas prisiminė ir savo skaudžius praeities momentus bei atskleidė tai, ką apie šį atlikėją žino tikrai ne kiekvienas. „Buvo metas, kai žaidžiau krepšinį. Ir man tai tikrai puikiai sekėsi. Tačiau paauglystėje, kuomet į šią sporto šaką pradėjau žiūrėti rimtai, atėjo laikas pasitikrinti sveikatą.

Tuomet sužinojau, kad dėl įgimtos širdies ydos žaisti krepšinio tikrai negalėsiu. Nepraėjau sveikatos patikros, gydytojai uždraudė bet kokį intensyvų sportą. Tada buvo tikrai labai liūdna, bet jei ne tai, turbūt niekada ir nebūčiau ėjęs muzikos keliu“, – prisiminimais dalijasi Tadas.

Nors ir neturėjo galimybės išpildyti savo paauglystės svajonės profesionaliai žaisti krepšinį, atlikėjas šios sporto šakos neapleido – Tadas šiuo metu mėgėjiškai žaidžia krepšinio komandoje „Kažkur matyti“ kartu su Donatu Montvydu, Petru Dauniu ir kitais žinomais veidais. „Krepšinis liko maloniu hobiu. Žaidžiu savo malonumui, tačiau ne pilna jėga. Manau, kad jokios ligos negali sutrukdyti daryti tai, ką mėgsti. Na, kad ir nepilnais pajėgumais“, – šypsodamasis sako atlikėjas. Apie tai rašo portalai:
Nuotraukų galerija


Enter your e-mail address (required):

Padėkoti už paslaugas

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti padėkos pranešimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pateikti atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti atsiliepimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pranešti apie korupciją

Norėdami išsiųsti pranešimą apie galimą korupciją, prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Užklausos forma

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami gauti daugiau informacijos.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Atšaukti konsultaciją

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami atšaukti konsultaciją.

Please wait...