Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems

Interaktyvi reabilitacija


2015 m. vaikų reabilitacijos skyrius įsigijo pačią naujausią ir moderniausią interaktyvią kompiuterinę įrangą skirtą pacientų medicininei reabilitacijai. Įdiegę šias priemones pacientams galime pasiūlyti įdomią, į veiklas įtraukiančią reabilitaciją ir padaryti gydymo procesą greitesnį ir efektyvesnį.

Tai E-LINK sistema, padedanti atkurti sutrikusias judėjimo ir apsitarnavimo funkcijas, kompiuterinių žaidimų dėka juos užprogramuojant individualiai užduočiai, siekiant gydymo proceso progreso.

„I-Dance“- tai kompiuterizuota fizinio aktyvumo skatinimo įranga, kuri taikoma kineziterapijos procese. Skambant ritmingai muzikai vaikai šoka ant individualios interaktyvios platformos, sekdami nuorodas ekrane, besikeičiančias tam tikru greičiu. Procedūros efektyvumo didinimui, galima reguliuoti programų tempą ir sudėtingumą.

„See-Me“- tai virtualios tikrovės reabilitacinė sistema, kuri padeda atkurti viso kūno ir galūnių motorines funkcijas, reakciją, lankstumą ir koordinaciją erdvėje. Vaikui stovint prieš televizoriaus monitorių reikia atlikti užduotis, matomas ekrane. Kineziterapaeutas parenka užduočių sudėtingumą individualiai pagal paciento poreikį.

„Breathing Labs“,tai prietaisassu kompiuterinė programa skirta kvėpavimo sistemos ligomis sergantiems vaikams. Kvėpavimo pratimai atliekami pučiant orą į specialų daviklį. Nuo pučiamo oro greičio priklauso kompiuterinių žaidimų vaizdai - važiuojančios mašinėlės greitis, zuikio gaudomi balionėliai ir t.t. Vaikas tuo pačiu metu žaidžia ir atlieka kvėpavimo gimnastiką.

„Rehacom“ – kompiuterinė profesionali sistema vaikams, turintiems pažinimo, dėmesio, atminties ir kt. sutrikimų. Šioje sistemoje yra 22 specializuotos programos, kurias galima individualiai parinkti kiekvienam pacientui. 

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd