Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems
Akušerija ir ginekologija
AKUŠERIJOS skyrius, Miško g. 27, Kaunas

Tel. (8 37) 225 672

El. paštas: kgn@kaunoligonine.lt

Specialistai
Užsukite į virtualią ekskursiją
Nėščiųjų mokymai
Akušerija
Nėščiųjų dienos stacionaras
GINEKOLOGIJOS skyrius, Miško g. 27, Kaunas

Tel. (8 37) 221 245

El. paštas: kgn@kaunoligonine.lt

Specialistai
Ginekologija
Kodėl Krikščioniškieji gimdymo namai?

Akušerijos ir ginekologijos klinikos „Krikščioniškųjų gimdymo namų“ vardas visuomenei žinomas nuo 1994 metų. Klinikoje dirbanti 80 specialistų komanda ne tik tęsia dar tarpukario Lietuvoje veikusių privačių ligoninių tradicijas, teikia aukštos kokybės akušerijos ir ginekologijos pagalbą, bet ir daug dėmesio skiria naujų technologijų diegimui, šeimų edukacijai. Gimdymo namuose vykdomi ir socialiniai projektai.

Daugiau apie "Krikščioniškuosius gimdymo namus"

Dažniausiai užduodami klausimai
Ką turėčiau atsivežti važiuodama gimdyti?

Prašytume nepamiršti dokumentų:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasas arba asmens tapatybės kortelė),
  • nėščiosios pasikeitimo lapo (F113),
  • higienos reikmenų – dantų šepetėlio bei pastos, muilo, tualetinio popieriaus, 2 rankšluosčių, higieninių įklotų,
  • rūbų – chalato, naktinių marškinių, šlepečių,
  • naujagimiui – vienkartinių rankšluosčių, sauskelnių, jei pageidaujate rūbelių,
  • pageidautina, kad turėtumėte savo termometrą.
Ar reikės mokėti už palatą?

Klinikoje gimdančios moterys gali rinktis nemokamą arba mokamą palatą. Apgyvendinimas mokamoje palatoje (šeimos kambaryje), kurioje yra dvigulė lova, naujagimio vystymo stalelis bei atskirai įrengta vonia – parai kainuoja 30,00 Eur. Gimdyvės artimieji gali užsisakyti klinikos virtuvėje pagaminto maisto.

Noriu lankyti paskaitėles nėščiosioms Motinystės centre. Kada jos vyksta? Kiek kainuoja? Ar reikia iš anksto registruotis?

Minėtos paskaitėlės, vaizdajuosčių peržiūra vyksta pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį 13 val. Jas veda mūsų akušerės ir naujagimių slaugytojos. Kas savaitę temos kartojamos (pirmadieniais – apie nėščiųjų mankštą, antradieniais – apie nėštumą ir apie gimdymą, trečiadieniais – apie žindymą ir apie naujagimio priežiūrą, ketvirtadieniais vyksta susitikimai su psichologe). Jos nemokamos, išankstinės registracijos nėra. Kviečiame atvykti su artimaisiais.

Gimdymo namų partneriai organizuoja ir išplėstines paskaitas-seminarus popietinėmis ir vakarinėmis valandomis. Plačiau apie juos Motinystės centras.

Lankausi moterų konsultacijoje ir mano ginekologė, pas kurią lankausi, dirba kitoje ligoninėje. Ar galėčiau tuomet gimdyti Akušerijos ir ginekologijos klinikos Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose? Kiek tai kainuotų?

Nepriklausomai nuo to, kur Jūs lankotės nėštumo metu, gimdymo vietą galite rinktis pati. Kadangi LR pilietės nuo 28-os nėštumo savaitės yra draudžiamos valstybės, papildomai mokėti nereikia (nebent renkatės papildomas mokamas paslaugas, pvz., atskira palata, maistas lydinčiam asmeniui, papildoma slauga ir pan.).

Noriu, kad nėštumo metu mane konsultuotų gydytojai, kurie dirba Akušerijos ir ginekologijos klinikos Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose. Ar tai mokama?

Jūs esate kažkurios poliklinikos ar šeimos medicinos centro pacientė. Natūralu, kad lėšos, kurias Valstybinė ligonių kasa skiria nėščiųjų priežiūrai pasiekia minėtą polikliniką (mūsų įstaiga jų gauti negali). Tad konsultuodamasi su mūsų specialistais, turėsite padengti laboratorinių tyrimų kainą, kuri per visą nėštumą gali sudaryti apie 100 Eur. Jei sutinkate, registruokitės telefonu (8 37) 229 233 ir atvykite darbo dieną į Akušerijos dienos stacionarą (Miško g. 27, Kaunas).

 
Esu nėščia. Pageidauju, kad man būtų atlikta diagnostinė echoskopija. Ar tai mokama?

Vaisiaus diagnostika atliekama Akušerijos dienos stacionare, Miško g. 27. Jei turite poliklinikos gydytojo siuntimą, šis tyrimas nemokamas. Besikreipiančios savo iniciatyva už tyrimą moka 20 Eur bei papildomai už duomenų fiksavimą nuotraukose ar elektroninėse laikmenose (priklausomai nuo apimties).

Gyvenu kitame mieste, bet norėčiau gimdyti jūsų įstaigoje. Ar tai įmanoma? Kiek tai kainuos?

Taip, tai įmanoma. Pas mus gimdyti galima, kai nėštumas pasiekia pilnas 37 savaites. Atvažiuodama gimdyti atsivežkite asmens dokumentus bei pasikeitimo lapą iš gydytojo, pas kurį lankėtės nėštumo metu. Jei esate Lietuvos pilietė, ir turite sveikatos draudimą – papildomai mokėti nereikia. Galima rinktis ir papildomas mokamas paslaugas (atskira palata, papildoma slauga ir pan.). Patartume dar iki gimdymo apsilankyti Akušerijos skyriuje (Miško g. 27), susipažinti su aplinka ir čia dirbančiais medikais. Tai padaryti galite kiekvieno mėnesio pirmą šeštadienį 11-14 val. apsilankę Atvirų durų dienose.

Kaip galiu užduoti papildomų klausimų?

Klausimų užduoti galite ir elektroniniu paštu kgn@kaunoligonine.lt

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd