Išjungti versiją neįgaliesiems
Versija neįgaliesiems

Teisingai padarėte, kad čia užsukote. Nes čia rasite būdą, kaip ne tik palinkėti, bet ir padovanoti sveikatos brangiems žmonėms.

 

Kodėl gi nepadovanojus sveikatos brangiam žmogui?

Skambinkite į RKL Konsultacijų poliklinikos Informacijos centrą (darbo dienomis 8.00-16.00 val.) tel. (8 37) 568 237 arba į registratūrą tel.  (8 37) 342 170 ; (8 37) 200 401. Klauskite, pirkite ir pasiimkite savo DOVANŲ KUPONĄ.

Sakoma, kad sveikata yra, jei jos nepastebi. Nors ir paradoksalu, kaip tik tuomet būtina jai skirti dėmesio. Tam, kad ir toliau jos nepastebėtume. Nemanykite, kad ligoninė tik sergantiems, čia kartais geriau nei SPA...

Respublikinėje Kauno ligoninėje įsigykite sveikatos kupinus DOVANŲ KUPONUS ir taip parodykite dėmesį savo artimiesiems ir jų sveikatai.

Toks DOVANŲ KUPONAS – geriausia dovana, kai:
- Jums rūpi artimųjų sveikata;
- nuolat trūksta laiko apsilankyti pas šeimos gydytoją;
- norite užbėgti ligai už akių.

 

Padrąsinkite sau brangius žmones pasirūpinti gera savijauta laiku! Su šiais DOVANŲ KUPONAIS siūlome gausybę sveikatą stiprinančių ir ją atstatančių paslaugų. Susipažinti ir išsirinkti tinkamiausią paslaugų paketą galite čia.

Gal sudomins aktyvios mankštos ir masažai, o gal vandens procedūros? Jums rūpi sveika ir graži šypsena? O gal norite padovanoti sveikatos patikrinimą per 1 dieną? Respublikinėje Kauno ligoninėje greitai ir profesionaliai ištirsime širdies ir kraujagyslių, ginekologinę, urologinę, regėjimo sistemas, skydliaukę, atliksime išsamius kraujo tyrimus.

 

Laukiame Jūsų Respublikinėje Kauno ligoninėje, Hipodromo g. 13, Kaune.

RKL Dovanų kuponus taip pat galima įsigyti RKL laboratorijoje (Hipodromo g. 13), RKL Akušerijos ir ginekologijos klinikoje „Krikščioniškieji gimdymo namai“ (Miško g. 27, Motinystės centre) ir RKL Psichiatrijos klinikos Aleksoto sektoriuje (S.Dariaus ir S.Girėno g. 48, I aukšte esančioje kasoje).

Paslaugų paketas
Dovanų kuponų taisyklės.

E-Commerce Development, Web design, Caesar7 Ltd