Kauno mero padėkos įteiktos ir RKL medikams

Minint Medicinos darbuotojų dieną Kaunas tradiciškai nusilenkė šios profesijos atstovams. Rotušėje iškilmingai apdovanoti daugiausia pacientų bei kolegų simpatijų pelnę medikai.

Džiaugiamės, kad savo darbui atsidavusiems RKL medikams taip pat įteiktos Kauno miesto mero padėkos. Nuoširdžiai sveikiname įvertintus kolegas:

• Chirurgijos klinikos Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėją abdominalinės chirurgijos gydytoją Olegą Karumną;
  • Terapijos klinikos Vidaus ligų skyriaus gydytoją gastroenterologę Dalią Kasperavičiūtę;
  • Psichiatrijos klinikos Aleksoto sektoriaus Psichosomatinio skyriaus vedėją Živilę Naruševičienę;
  • Konsultacijų poliklinikos Vyriausiąją slaugos administratorę Astą Marcinkevičienę.

Kas šiemet Kaune laimėjo geriausiųjų titulus, skaitykite čia.