Prašome įjungti JavaScript'us savo naršyklėje, kad galėtumėte pilnai peržiūrėti šį tinklalapį. Ačiū.
Jūs naudojate pasenusią naršyklę, dėl šio fakto, - mūsų interneto svetainė, gali atrodyti kitaip, nei numatyta. Prašome atnaujinti savo naršyklę, jei atsiras sunkumų naudojantis mūsų svetaine.

Gydytojų konsultacijos

Gydytojų konsultacijos

Konsultacijų poliklinikos misija kokybiškai, saugiai ir laiku spręsti žmonių sveikatos problemas.

Kodėl verta rinktis mus?

Operatyvumas

Prailginus Konsultacijų poliklinikos registratūros laiką ir priėmus naujų gydytojų konsultantų, buvo sumažintos prie gydytojų kabinetų nusidriekiančios pacientų eilės. Šių priemononių pritaikymas leidžia užtikrinti, jog pacientams reikiamos konsultacijos laukti keletos mėnesių tikrai nereikės.

Patogumas

Pacientų patogumui konsultacijų poliklinikos registratūra darbo dienomis dirbti pradeda nuo 7:30 val.,o gydytojai specialistai pacientus konsultuoja iki 19:00 val., vakaro. Ypatingas dėmesys konsultacijų poliklinikoje skiriamas tėvams su mažais vaikas, kurie gali naudotis Tėvų ir vaikų kambariu.

Profesionalumas

Konsultuoja, tiria ir gydo įvairios medicinos srities konsultantai gydytojai. Tai garantuoja greitą ir tikslią diagnozės nustatymą, bei teisingą ir veiksmingą
gydymą.

Apie kliniką
KL_Large_ivaizdine_0053

Sutrumpintos laukimo eilės

KL_Large_ivaizdine_0038

Pacientų kreipimosi tvarka

consul

Atšaukti konsultaciją

Kiekvieną dieną konsultuoja 89 įvairių sričių specialistai, kurie vidutiniškai suteikia 250-300 skaičių konsultacijų. Tą pačią dieną galima patekti pas vaikų ligų gydytoją, vidaus ligų gydytoją. Iki 7 dienų pas kardiologą, neurologą, oftolmologą, reumatologą, pulmonologą, ginekologą. Konsultacijų poliklinikos prioritetas teikiamas išplėstinėms konsultacijoms, kai šeimos gydytojo atsiųstam ar atvykusiam savarankiškai be siuntimo pacientui antrinio lygio konsultacija teikiama kartu su tiriamąja manipuliacija: perstemplinė bei 3 D kardioechoskopija, EKG Holter kompiuterinė analizė, kompiuterinė tomografija, magnetinis branduolių rezonansas, virškinamojo trakto endoskopinis ir ultragarsinis tyrimas, ultragarsinis akies ir orbitos skenavimas, akies biometrija ir t.t. Atliekami laboratoriniai kraujo tyrimai, kurių atsakymus pacientai gali sužinoti per 1 val.

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus įsakymas “Dėl asmenų registravimo į asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eiles ir šių eilių stebėsenos tvarkos aprašo ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų laukimo eilių stebėsenos ataskaitų formų patvirtinimo” 2014 m. spalio 28 d. Nr. 1K-287.

 • Pacientai, turintys gydytojo siuntimą konsultacijai ar diagnostiniam tyrimui, registruojami pas antrinio lygio gydytojus konsultantus atvykus į polikliniką ir kreipiantis į registratūrą, telefonu bei gali patys registruotis internetu.
 • Apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu teisės aktų numatyta tvarka nemokamai teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.
 • Būtinoji (pirmoji ir skubioji) medicinos pagalba poliklinikoje teikiama visiems pacientams nemokamai ir be siuntimo, vadovaujantis LR SAM 2004-04-08 įsakymu Nr. V-208 “Dėl būtinosios medicinos pagalbos ir būtinosios medicinos pagalbos paslaugų teikimo tvarkos bei masto patvirtinimo” (su papildymais ir pakeitimais).
 • Neapdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu paslaugos yra mokamos, išskyrus būtinąją pagalbą vadovaujantis 2004-04-08 LR SAM įsakymu Nr. V-208 (su pakeitimais ir papildymais).
 • Pacientai registracijai pateikia: gimimo liudijimą (iki 16 m. amžiaus), pasą arba asmens tapatybės kortelę, sveikatos draudimo arba socialinio draudimo pažymėjimą, darbo biržos pažymą, pensininko, neįgaliojo pažymėjimą, nurodo savo kontaktinio telefono numerį

Pacientai registruojami atvykus į polikliniką ir kreipiantis į registratūrą, telefonu bei gali patys registruotis internetu.

Konsultacijų poliklinika Hipodromo g.13, Kaunas tel. (8 37) 342170; (8 37) 200401 pirmadieniais- penktadieniais 7.30-19.00 val.,

Konsultacijų poliklinika Vytauto g. 63, Garliava Kauno raj. tel. (8 37) 393993 pirmadieniais- penktadieniais 7.30-19:00 val.,

Mieli pacientai, jei numatytu laiku negalėsite atvykti į gydytojo konsultaciją, prašytume Jūsų būtinai apie tai pranešti registratūros darbuotojams.

KL_Large_ivaizdine_0023

Ambulatorinė chirurgija

KL_Large_ivaizdine_0047

Ambulatorinė reabilitacija

Img_0167

Susisiekite

Trūksta informacijos? O gal turite idėjų ir pasiūlymų? Kviečiame rašyti ar skambinti nurodytais kontaktais.

Ambulatorinė chirurgija tai – planinė medicininė paslauga, kai operacija ar gydomoji procedūra pacientui yra atliekama taikant vietinę ar regioninę nejautrą. Procedūros atliekamos visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančioje operacinėje, nuolat ieškoma naujovių užtikrinančių gydymo saugumą.

Po ambulatorinių įvairaus sudėtingumo operacijų pacientui gali būti skirtas trumpalaikis stebėjimas, tačiau jis į ligoninę nėra guldomas. Jeigu po taikyto gydymo paciento sveikatos būklė yra stabili, pacientas dar tą pačią dieną išleidžiamas į namus ir jam nereikia atsitraukti nuo įprastos socialinės aplinkos bei veiklos. Jeigu paciento dėl sveikatos būklės negalima išleisti, jis perkeliamas į stacionaro skyrių.

Apie atliktą intervenciją bei tolesnio gydymo rekomendacijas pacientas ir jo šeimos gydytojas informuojami pateikiant išrašą iš medicininių dokumentų.

Kreipimosi ambulatorinėms operacijoms tvarka

Pacientą ambulatorinei operacijai siunčia šeimos arba gydantis gydytojas, nustatęs sveikatos sutrikimą, kurį aprašo siuntime (forma 027a). Šį siuntimą reikia atsinešti į Konsultacijų polikliniką.

Ambulatorinės chirurgijos paslaugas norintys gauti pacientai turi užsiregistruoti pas atitinkamos srities specialistą Konsultacijų poliklinikos registratūroje darbo dienomis nuo 7:30 val. iki 19 val. – internetu (www.sergu.lt), tiesiogiai atvykus į registratūrą (Hipodromo g. 13, Kaunas), arba telefonu: (8 37) 342 170; (8 37) 200 401.

Pacientui, užsiregistravus į eilę pas norimą specialistą, registratorius nurodo pacientui gydytojo konsultacijos datą ir laiką. Dėl didelio pacientų srauto į Konsultacijų polikliniką prašome atvykti bent pusvalandžiu anksčiau.

Nustatytą dieną pas gydytoją specialistą konsultacijoms atvykstantys pacientai Konsultacijų poliklinikos registratoriui turi pateikti šiuos dokumentus:

 • šeimos gydytojo ar gydančio gydytojo siuntimą,
 • asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus,
 • kitus būtinus dokumentus.

Konsultacijos metu gydytojas specialistas priima sprendimą dėl ambulatorinės chirurginės operacijos paskyrimo ir atlikimo laiko. Jei dėl ligos ypatumų operacijos negalima atlikti ambulatoriškai, pacientui rekomenduojamas chirurginis gydymas dienos chirurgijos ar chirurginio profilio stacionaro skyriuje.

Socialiai apdraustiems ir šeimos gydytojo ar kito specialisto siuntimus turintiems pacientams chirurgo konsultacijos nemokamos.

Jei pacientas neturi siuntimo?

Jei pacientas į Konsultacijų polikliniką atvyksta be šeimos gydytojo siuntimo, asmens tapatybės patvirtinančių dokumentų ar nėra draustas Privalomuoju sveikatos draudimu – ambulatorinės chirurgijos paslaugos pacientui bus mokamos.

Jei pacientas negali atvykti paskirtu laiku?

Jei paskirtu laiku negalite atvykti konsultacijai pas gydytoją specialistą, prašome apie tai informuoti Konsultacijų poliklinikos registratorių arba užpildyti trumpą konsultacijos atšaukimo formą, kurią rasite šioje ligoninės tinklalapio dalyje.

Kokios procedūros atliekamos?

Oftalmologų teikiamos paslaugos:

 • akies vokų patologijos gydymas (šaltasis miežis, ksantelazma, užkrečiamasis moliuskas),
 • ašarų kanalėlių ligų gydymas (kanalėlių susiaurėjimas, kanalėlių akmenys),
 • junginės ligų gydymas (cistos, gerybiniai navikai),
 • ragenos ligų gydymas (opos ir erozijos),
 • akies svetimkūnių šalinimas.

Ausų nosies ir gerklės ligų specialistų teikiamos paslaugos:

 • nosies ir prienosinių ančių pažeidimų gydymas,
 • tracheostomos priežiūra.

Chirurgų teikiamos paslaugos:

 • nagų ligų gydymas (įaugusio nago, grybelio pažeisto nago šalinimas),
 • ganglijų gydymas,
 • hemorojaus gydymas (skleroterapija),
 • riebalinių auglių (lipomų), jungiamojo audinio (fibromų) ir kraujagyslinių darinių (hemangiomų), melanocitinių apgamų šalinimas,
 • odos opų, granuliomų, randų gydymas.
 • biopsijų atlikimas (audinių paėmimas histologiniam ištyrimui),
 • atsiradusių negyvybingų audinių pašalinimas (dėl sutrikusios audinių mitybos, sergant cukriniu diabetu, arterijų ir venų ligomis).

Endoskopuotojų teikiamos paslaugos:

 • tiesiosios žarnos ir išangės srities ligų gydymas (polipų pašalinimas),
 • hemorojaus gydymas (destrukcija arba ligavimas žiedais),
 • svetimkūnių virškinimo trakte pašalinimas,
 • gastrostomos priežiūra.

Ginekologinės operacijos ir procedūros dėl:

 • išorinių lytinių organų patologijos (liaukų ligos, cistos),
 • vidinių lytinių organų patologijos (gimdos kaklelio, makšties polipai),
 • biopsijų (audinių paėmimą histologiniam ištyrimui).

Ortopedų traumatologų teikiamos paslaugos:

 • metalo konstrukcijų pašalinimas (po buvusių ortopedinių operacijų).

Dermatovenerologų teikiamos paslaugos:

 • odos ir poodžio navikų šalinimas.

Urologų teikiamos paslaugos:

 • sėklidės ir sėklinio virželio patologijos gydymas (vandenės skleroterapija),
  šlapimo pūslės patologijos gydymas (cistoskopija),
 • nefrostomos ir cistostomos priežiūra ir keitimas,
 • biopsijų paėmimas (audinių paėmimas histologiniam ištyrimui).

Informacija ruošiama…

Konsultacijų poliklinikos registratūra

-

Poliklinikos vedėjas

-

Raimondas Kunickas

-

Tel. (8 37) 34 2316

-

Vyriausioji slaugos administratorė

-

Asta Marcinkevičienė

-

Tel. (8 37) 34 2316

-

Administratorė

-

Monika Anelauskienė

-

Tel. (8 37) 34 2316

-

Mus rasite

-

Galerija
KL_Large_ivaizdine_0041KL_Large_ivaizdine_0043KL_Large_ivaizdine_0055KL_Large_ivaizdine_0045KL_Large_ivaizdine_0047KL_Large_ivaizdine_0046KL_Large_ivaizdine_0039KL_Large_ivaizdine_0038KL_Large_ivaizdine_0037KL_Large_ivaizdine_0036KL_Large_ivaizdine_0034KL_Large_ivaizdine_0033KL_Large_ivaizdine_0056KL_Large_ivaizdine_0050KL_Large_ivaizdine_0042KL_Large_ivaizdine_0048
Enter your e-mail address (required):

Padėkoti už paslaugas

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti padėkos pranešimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pateikti atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami išsiųsti atsiliepimą.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Pranešti apie korupciją

Norėdami išsiųsti pranešimą apie galimą korupciją, prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Užklausos forma

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami gauti daugiau informacijos.

Please wait...
Enter your e-mail address (required):

Atšaukti konsultaciją

Prašome užpildyti žemiau pateiktus laukelius norėdami atšaukti konsultaciją.

Please wait...